PLN 980

Berlin & Tropikalna Wyspa

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
980 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przyjemne z pożytecznym – to dewiza tej wycieczki. Podczas jej trwania poznamy nie tylko najwspanialsze zabytki i symbole nowoczesnej stolicy Niemiec, lecz także wypoczniemy na gorących plażach tropikalnej wyspy, pośród palm i relaksującego szumu lazurowych wód oraz zasmakujemy prawdziwej przygody na najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej.

 

1 dzień:
Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Berlina – zwiedzanie z przewodnikiem: Charolltenburg, Dworzec ZOO, Tiergarten z kolumną zwycięstwa, Muzeum Muru Berlińskiego – Checkpoint Charlie, przejazd pod Bramę Branderburską, Pomnik Pomordowanych Żydów Europy,  Alexanderplatz, Postdamer Platz i Europa Center w najnowocześniejszej części miasta; spacer aleją Unter den Linden na Wyspę Muzeów. Reichstag ze wspaniałą panoramą na miasto z kopuły budynku;
Przejazd do Kostrzyna, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, dalsze zwiedzanie z przewodnikiem  Muzeum Pergamonu: zbiory kultury antycznej, Ołtarz Zeusa, brama z Miletu, brama Isztar z Babilonu. Wizyta na Tropikalnej Wyspie – jedynego w swoim rodzaju miejsca rozrywki i wypoczynku w Europie. Do dyspozycji: piaszczyste plaże, zatoczki, laguny, relaks wśród tropikalnego lasu, adrenalina na  największych w Niemczech zjeżdżalniach – wszystko pod jedną kopułą; Ciepły klimat panujący tu przez cały rok gwarantuje świetne samopoczucie. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

 

3 dzień:
Powrót do domu w godzinach porannych

 

Cena: od 980 zł

Cena zawiera: 
– transport, opiekę pilota
– nocleg w Hotelu i wyżywienie zgodnie z programem
– usługi przewodnickie w Berlinie
– bilety wstępu: Muzeum Pergamonu / Muzeum Techniki, Tropikalna Wyspa (bilet Strafa Tropikalna)
– opłaty parkingowe, ubezpieczenie

Dodatkowo proponujemy wydłużenie programu:
– zwiedzanie Poczdamu oraz Parku i Pałacu Sanssouci lub Cecilienhof
– wejście do Parku Filmowego Babelsberg
– wejście do Muzeum Topografii Terroru /wnętrza/
– obiad 3-go dnia zwiedzania

 

Nasze propozycje

1390 PLN od / za osobę
Budapeszt wraz z Zakolem Dunaju i Esztegrom
350 PLN od / za osobę
lang pl
Gdańsk Główne Miasto
2100 PLN od / za osobę
Paryż – Perła nad Sekwaną
110 PLN od / za osobę
Gniew i Pelplin