PLN 980

Karkonosze i Praga

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
980 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Karkonosze i Praga ( 4 dni )

Wrocław (Poznań) – Czeska Praga – Karpacz – Śnieżka

1 dzień: 
Wyjazd wcześnie rano, Wrocław: Rynek, Wyspa na Piasku i ruchoma szopka, Ostrów Tumski z Katedrą Jana Chrzciciela, Barokowe ogrody Ossolineum, Uniwersytet, gotyckie więzienie miejskie, Stare Jatki Miejskie, Rynek z ratuszem, Plac Solny lub Poznań: Ostrów Tumski z gotycką katedrą, w której jest pochowany Mieszko I, Stary Rynek, Ratusz, Fara – najpiękniejszy barokowy kościół w Polsce, Pomnik Św. Jana Nepomucena, Pręgierz, Wzgórze Przemysła.
Obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: 
Śniadanie, wyjście w góry z przewodnikiem w Karpaczu: Świątynia Wang, w górach: Schronisko Samotnia, Mały Kocioł, Strzecha Akademicka, Śnieżka – 1602 m.n.p.m.( wjazd na Małą Kopę skraca drogę, dodatkowo płatny ) lub Hala Szrenicka, Śnieżne Kotły, Schronisko pod Łabskim Szczytem lub wodospad Szklarka, wodospad Kamieńczyk, przejazd przez zakręt śmierci, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: 
Śniadanie, wcześnie rano wyjazd, Czeska Praga: Hradczany z Złotą Uliczką i Katedrą Św. Wita Zamek Praski, Brama Macieja, Ogrody Senackie, Most Karola z barokowymi rzeźbami, Brama Prochowa Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski z zegarem Orlojem, Pomnik Jana Husa, Dzielnica Żydowska – Josefov, Plac Świętego Wacława, wyjazd do domu wieczorem

4 dzień: 
Powrót do domu wcześnie rano.

 

Cena od 980 zł

Cena zawiera: 
– transport, opiekę pilota
– noclegi w pensjonacie w Szklarskiej Porębie/Karpaczu i wyżywienie zgodnie z programem usługi przewodnickie: Wrocław (Poznań), Karkonosze, Praga
– bilety wstępu do Świątyni Wang, Karkonoskiego PN
– opłaty parkingowe, ubezpieczenie

Dodatkowo możemy zorganizować:
–  zwiedzanie panoramy Racławickiej
–  Spektakl tańczących fontann w Pradze
–  obiad 3-go dnia zwiedzania

Nasze propozycje

690 PLN od / za osobę
Aktywnie w Karkonosze! – 4 dni
1290 PLN od / za osobę
Góry górą! – 5 dni
2380 PLN od / za osobę
Chorwacja – Perła Adriatyku
980 PLN od / za osobę
Berlin & Tropikalna Wyspa