PLN 1790

Kraje Beneluxu

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
1790 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

BRUKSELA – ANTWERPIA – GANDAWA – BRUGIA – AMSTERDAM

1 dzień
Po południu wjazd sprzed szkoły w kierunku Belgii. Przejazd nocny przez Polskę i Niemcy.

2 dzień
Około południa przyjazd do Brukselii, zwiedzanie: Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz miejski, przepiękne kamienice cechowe, Dom Królewski, Pasaż św. Huberta – zabytkowe centrum handlowe, spotkanie z Manneken Pis ( siusiający chłopiec ) – symbolem Brukseli, Katedra św. Michała – patrona Brukseli, dzielnica Królewska, dzielnica Europejska: Rada Europy, rondo Schumana siedziba Komisji Europejskich, Parlament Europejski i Park Leopolda oraz Łuk Triumfalny zbudowany z okazji 50-lecia istnienia Państwa Belgijskiego. Zakwaterowanie w hotelu w Brukseli, nocleg.
Dla chętnych wizyta w Pubie „Delirium Tremens”, który zdobył rekord Guinnessa za największą na świecie ilość piw w sprzedaży – 2004 gatunków.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do Gandawy, stolicy Wschodniej Flandrii i krótkie zwiedzanie miasta: spacer uliczkami starówki, katedra Św. Bawona z najwybitniejszym dziełem gotyckiego malarstwa Flamandzkiego – Ołtarz Baranka Mistycznego  i Zamek Gravensteen ( Hrabiów Flandrii ). Przejazd do Brugii i zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast średniowiecznej Europy wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Bazylika Najświętszej Krwi Chrystusowej, Pałac Sprawiedliwości, plac Markt (Hale i Dzwonnica z XII-XV w., Kościół Notre Dame z rzeźbą Michała Anioła – Madonna z dzieciątkiem).
Wieczorem powrót na nocleg do Brukseli.

4 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Amsterdamu – Wenecji Północy, zwiedzanie: centrum, Plac Leiden, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, Rijks Museum z najcenniejszymi dziełami XIX w. malarstwa holenderskiego, Muzeum Van Gogha. Opcjonalnie szlifiernia diamentów oraz rejs statkiem po kanałach Amsterdamu. Spacer po najstarszej części miasta z tętniącymi życiem barwnymi ulicami, CoffeeShop-ami i dystryktem Czerwonych Latarni.
Wyjazd w późnych godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Niemcy.

5 dzień
Przejazd przez Niemcy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

Cena:
od 1790 zł

Cena obejmuje:

–    2 noclegi w Brukseli w hotelu 2/3* oraz 2 śniadania
–    przejazd autokarem klasy turystycznej,
–    opiekę pilota/przewodnika na całej trasie,
–    ubezpieczenie NNW i KL.
–    opłaty drogowe, parkingi, podatki,

Dodatkowo płatne:
–    obiadokolacje 16 euro (opcjonalnie)
–    Dom Królewski ( około 3/4 euro od osoby),
–    Rijkmuseum ( około 14 euro od osoby),
–    Muzeum Van Gogha ( około16 euro od osoby),
–    Rejs po kanałach w Amsterdamie ( około 10-14 euro od osoby )

Istnieje możliwość organizacji:
– wizyty w Parlamencie Europejskim i Interaktywnym Muzeum Unii Europejskiej
– wizyta w Keukenhof (w miesiącach kwiecień – maj) przepiękne ogrody, gdzie każdego roku sadzonych jest ponad siedem milionów cebulek kwiatowych (tulipanów, żonkili i narcyzów), które rozkwitając tworzą niesamowity kolorowy dywan.
– wizyty w Antwerpii
-rezygnacji z nocnego przejazdu pierwszego dnia

Nasze propozycje

1100 PLN od / za osobę
Na Kresy…
805 PLN od / za osobę
Tatry i Małopolska – 3 dni
2380 PLN od / za osobę
Chorwacja – Perła Adriatyku
1100 PLN od / za osobę
Praga – Złoty Hrad nad Wełtawą