PLN 940

Londyn

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
940 PLN
OD
za osobę

 

1 dzień

04:30 – zbiórka na lotnisku w Gdańsku. Przelot z Gdańska do Londynu (06:00 – 07:20). Transfer do Hotelu, pozostawienie bagaży. Po krótkim odpoczynku przejazd do centrum, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Londynu (komunikacja miejska): Pałac Buckingham, spacer po malowniczym parku Św. Jakuba, spacer ulica rządową Whitehall – tzw. korytarz władzy (Kwatera Wojenna Rządu‐Cabinet War Rooms, Muzeum Churchilla, budynki ministerialne, 10 Downing Street‐siedziba brytytyjskiego premiera), Opactwo Westminster – miejsce koronacji i spoczynku monarchów angielskich, przejście pod Pałac Westminsterski – siedziba angielskiego Parlamentu (słynny dzwon Big Ben, Izba Gmin, Izba Lordów, Wieża Wiktorii), koniec spaceru na centralnym placu Londynu – Trafalgar Square (kolumna Nelsona, Galeria Narodowa, Narodowa Galeria Portretów). Wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień

Śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta (komunikacja miejska): Tower of London ‐ średniowieczna twierdza, miejsce wielu krwawych epizodów w historii Anglii, imponująca kolekcja klejnotów koronnych, spacer wzdłuż  Tamizy w kierunku najsłynniejszego mostu zwodzonego Tower Bridge oraz doków Św. Katarzyny – z najstarszym angielskim pubem, rejs statkiem po Tamizie – pomiędzy Tower Pier i Westminster Pier, niezapomniana przejażdżka Londyńskim Okiem  ‐  jedno z najwyższych kół obserwacyjnych na świecie, Wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

 

3 dzień

Śniadaniu, przejazd metrem oraz wizyta w Muzeum Madame Tussauds  ‐  największym na świecie gabinecie figur woskowych, gdzie można stanąć  oko w oko ze swoimi idolami, łudząco podobnymi do prawdziwych gwiazd filmu, muzyki. Czas do dyspozycji grupy w ekskluzywnym domu towarowym Harrods. Spacer przez Hyde Park – najbardziej znany londyński park. Odbiór bagaży z hotelu i przejazd na lotnisko. Przelot z Londynu do Gdańska (20:20 – 23:25). Zakończenie wycieczki na lotnisku w Gdańsku.

 

Cena od: 940 zł

 

Cena zawiera:

– 2 noce w hotelu 3* w Londynie (pokoje 2‐os.) – niedaleko stacji metra

– opieka pilota na całej trasie

– wyżywienie BB (2xśniadania)

– opieka wykwalifikowanego lokalnego przewodnika w języku polskim (1 dnia x 4h i 2 dnia x8h)

 

Cena nie zawiera:

– biletów lotniczych, koło 600-800zł

– kosztów komunikacji miejskiej

– dodatkowych  świadczeń  nie uwzględnionych w cenie, np. kosztów dodatkowego

wyżywienia, napoi, kosztów osobistych itp.

– biletów wstępu, około 30-60 funtów

Nasze propozycje

459 PLN od / za osobę
Arystokracja polskich miast – 3 dni
460 PLN od / za osobę
Z wizytą u zachodniego sąsiada
329 PLN od / za osobę
Zielona Szkoła na Kaszubach – 3 dni
519 PLN od / za osobę
Wilno – Kowno – Troki