O nas

Do szczypty fantazji dodaj garść pomysłów,
Wymieszaj z wiedzą i posyp humorem.
Podawaj zawsze z atrakcyjną ceną.
To nasz przepis na udaną wycieczkę.
Zapraszamy!

Biuro podróży „Szczypta Świata” powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel…to gwarancja fachowej obsługi i wysoka jakość o atrakcyjnej cenie.

Nasza Działalność obejmuje głównie dwie sfery: turystykę szkolną i grupową dla osób dorosłych oraz turystykę regionalną. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dzieci i młodzieży, firm, zakładów pracy, instytucji oraz turystów wypoczywających na Pomorzu.

Turystyka szkolna i grupowa
Dla Dzieci i Młodzieży organizujemy wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski, wycieczki zagraniczne, zielone szkoły i biwaki oraz wycieczki po Trójmieście i okolicach. Najdroższym milusińskim gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i dobrą zabawę, a ich rodzicom przystępną cenę. Turystom dorosłym oferujemy wyjazdy integracyjne oraz ciekawe programy zwiedzania po najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy.

Turystyka regionalna
Dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych odwiedzających pomorze przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek krajoznawczych po naszym regionie. Zapewniamy ciekawe programy wycieczek, rezerwację noclegów, biletów wstępu jak również najlepszych pilów i przewodników (również w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim).

Jesteśmy członkiem:

Zapraszamy do współpracy:)

Biuro Podróży Szczypta Świata
ul. Św. Ducha 26/30/3
80-827 Gdańsk
NIP: 583-286-18-38
Alior Bank konto nr: 38 2490 0005 0000 4500 4270 3168

Dokumenty i Certyfikaty

www.ToursinGdansk.pl
www.ToureninDanzig.pl
www.szczyptaswiata.com.pl