Referencje


W imieniu Pracowników przedszkola nr 67 oraz zaprzyźnionego Przedszkola nr 67 serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Szczepankiewicz za zorganizowanie wycieczki integracyjnej Ojcowski Park Narodowy-Zakopane-Spływ Dunajcem-Kraków. Już poraz drugi mieliśmy okazjęuczestniczyć w proponowanym przez Biuro wycieczkach dla naszych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pełni wrażeń. Dziękujemy za profesjonalizm, bogaty program zwiedzania i rzetelne przygotowanie całego pobytu. Dziękujemy za bardzo dobrą opiekę pilota, profesjonalizm przewodników oraz Panom kierowcą za bezpieczną i kulturalną jazdę.
June 30, 2011
Przedszkole nr 67Szanowny Panie Szczepankiewicz, Jednym zdaniem: to były cudowne 3 dni, za które bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu całej grupy. Wycieczki po Gdańsku, Malborku i koronacja tych wycieczek była podróż Kanałem Elbląskim, to było marzenienie tylko dla mnie jako Polki, oraz całej grupy niemieckiej. Z zachwytu nie mogli zamknąć ust. Organizacja doskonała: Pani Beata Braiter bardzo kompetentna i miła przewodniczka z doskonałą znajomością j. niemieckiego. Transport Busem: punktualny, bezpieczny i kierowca bardzo miły. Pogoda cudowna, wszystko pasowało. Dzięki Państwa organizacjiwszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione i mogliśmy przez 3 dni delektować się szczyptą Polski. Wszyscy byliśmy zachwyceni i z czystym sumieniem będziemy Biuro "Szczypta Świata" każdemu polecać.
May 18, 2016
Ewa Stahmer z grupąWycieczka podobała nam się bardzo. Hostel ładny bardzo, miła obsługa i smaczne jedzenie :). Dziękujemy też za wyrozumiałość. Pan przewodnik naprawdę godny polecenia - zaanga żowany i bardzo miły człowiek. Dodam tutaj, że oprócz tego co miał w programie polecił nam również ciekawe zarówno aby coś zjeść jaki i spędzić czas wolny. Naprawdę ocena MEGA pozytywna. Dzieci były zachwycone - opiekunowie zresztą również. Cała wycieczka zorganizowana bardzo pomysłowo i na pewno będziemy Państwa polecać szczególnie innym klasom, które będą chciały zwiedzić Trójmiasto.
June 12, 2017
Renata GłodekZ małym opóźnieniem ale bardzo serdecznie dziękuję za perfekcyjne zorganizowanie wycieczki w Góry Świętokrzyskie. Wszystko zadziałało idealnie. Noclegi w przyjemnej okolicy, posiłki smaczne i świeże. Pani Martyna sprawnie wszystko zorganizowała, a Pan kierowca wyjątkowo wyrozumiały, cierpliwyi najważniejsze sprawnie i bezpiecznie przewiózł grupę
May 18, 2017
Szkoła Podstawowa w KosakowieOrganizator wycieczek wykazał się wysokim profesjonalizmem oraz ogromnym zaangażowaniem całego zespołu Biura Podróży Szczypta Świata. Współpraca przebiegała pomyślnie, a  doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność dostrzegania potrzeb uczestników wycieczki jest godne polecenia. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpraca z Biurem Podróży Szczypta Świata i polecamy jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.
August 31, 2023
Laboratorium Innowacji Społecznej