PLN 2650

Bella Italia, Padwa, Rzym, Wenecja

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
2650 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy na objazdową wycieczkę po pięknej, słonecznej Italii. Przed nami romantyczna Wenecja  oraz pełen cudownych zabytków Rzym. Każdy miłośnik śródziemnomorskiej kuchni, kultury i sztuki znajdzie tu coś dla siebie – wspaniałe pizze i makarony, zapierające dech w piersiach widoki, bogactwo dzieł sztuki. Po prostu Bella Italia! – Gorąco polecamy!

1 dzień:
– wyjazd w godzinach porannych, podróż przez Polskę, Austrię i Czechy. Nocleg we Włoszech.

2 dzień:
Śniadanie, przejazd do Padwy. Zwiedzanie bazyliki Św. Antoniego, Prato Della Valle z bazyliką Św. Justyny, Uniwersytet jeden z najstarszych w Europie, Palazzo Della Ragione, Piazza Erbe i Piazza Frutta. Spacer po urokliwych, średniowiecznych uliczkach.Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu.

3 dzień:
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Rzymu: najpiękniejsze Place Wiecznego Miasta i Rzym starożytny: Forum Romanum, Koloseum i Panteon. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem w Watykanie. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej, Bazyliki św. Piotra, Nawiedzenie grobu Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej i Panteonu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień:
Śniadanie. Audiencja generalna z papieżem (jeżeli będzie możliwa). Dalsze zwiedzanie Rzymu: Plazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Plazza di Spagna – plac hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi oraz fontanna di Trevi. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji na obiadokolację i nocleg.

6 dzień:
Śniadanie. Przeprawa stateczkiem w stronę Plazza San Marco Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Ponte di Rialto, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Nocny przejazd przez Austrię, Czechy do Polski.

7 dzień:
Przyjazd do kraju.

Cena od 2650 zł

 

Cena zawiera:
– przejazd autokarem
– 5 noclegów z HB (śniadania i obiadokolacje bez napojów)
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NNW, KL

Dodatkowo płatne:
– pakiet do realizacji programu 120 EURO płatny obowiązkowo pilotowi

Nasze propozycje

135 PLN od / za osobę
Frombork – Miasto Kopernika
830 PLN od / za osobę
Arystokracja polskich miast – 3 dni
980 PLN od / za osobę
Berlin & Tropikalna Wyspa
410 PLN od / za osobę
HollyŁódź – w krainie filmów i fabrykantów