PLN 1289

Bella Italia, Wenecja Rzym Florencja

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
1289 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy na objazdową wycieczkę po pięknej, słonecznej Italii. Przed nami romantyczna Wenecja, Florencja – miasto najwybitniejszych artystów europejskiego renesansu, pełen cudownych zabytków Rzym. Każdy miłośnik śródziemnomorskiej kuchni, kultury i sztuki znajdzie tu cos dla siebie – wspaniałe pizze i makarony, zapierające dech w piersiach widoki, bogactwo dzieł sztuki. Po prostu Bella Italia! – Gorąco polecamy!

 

1 dzień:
– wyjazd w godzinach porannych, podróż przez Polskę, Austrię i Czechy.

2 dzień:
Przyjazd do Wenecji w godzinach wczesno –porannych. Przeprawa promem do centrum Wenecji. Czas wolny do dyspozycji grupy, następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( 2,5h ): Ponte di Rialto, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Wyjazd w kierunku Rzymu około godz 15.00. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Rzymu: najpiękniejsze Place Wiecznego Miasta i Rzym starożytny: Forum Romanum, Koloseum i Pantheon. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem w Watykanie. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej, Bazyliki św. Piotra, Nawiedzenie grobu Jana Pawła II. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Florencji: Basilica Santa Maria del Fiore, La Chiesa Santa Croce, Baptysterium, Piazza della Signoria ( około 2,5-3 godz). W godzinach popłudniowych wyjazd do Polski.

Dzień 6
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Cena od 1289 zł

Cena zawiera:
– przejazd autokarem
– 3 noclegi z HB (śniadania i obiadokolacje)
-przejazd tramwajem wodnym do Wenecji i z powrotem
– opiekę pilota
– przewodnik z j. polskim w Rzymie, Watykanie, Florencji, Wenecji
– bilety komunikacji miejskiej w Rzymie i Watykanie
– ubezpieczenie NNW, KL

Nasze propozycje

74 PLN od / za osobę
Frombork – Miasto Kopernika
449 PLN od / za osobę
Arystokracja polskich miast – 3 dni
529 PLN od / za osobę
Berlin & Tropikalna Wyspa
272 PLN od / za osobę
HollyŁódź – w krainie filmów i fabrykantów