PLN 2100

Paryż – Perła nad Sekwaną

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

email
phone
today
location_on
group
Dziękuję
Państwa wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią możliwie szybko.
2100 PLN
OD
za osobę

Zapraszamy nauczycieli, zakłady pracy, firmy, stowarzyszenia, koła rencistów i emerytów do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W czasie tej wycieczki poznamy Paryż – metropolię żyjącą tempem XXI w., stolicę światowej mody i sztuki.

1 dzień:
Wyjazd w godzinach porannych, tranzyt przez Niemcy, Belgię.

2 dzień
Przed wiazdem do miasta poranna toaleta, śniadanie ( we własnym zakresie ) i zwiedzanie Paryża: Wyspa La Cité z katedrą Notre Dame, przejście pod Świętą Kaplicę i Dziedziniec Majowy oraz Pałac Sprawiedliwości, Dzielnica Łacińska: Hotel Cluny -łaźnie rzymskie z III wieku, Sorbona-drugi najstarszy uniwersytet europejski, Panteon-miejsce spoczynku sławnych Francuzów i Marii Curie-Skłodowskiej. Plac Châtelet, wieża Św. Jakuba, ratusz miejski Hôtel de Ville. Następnie, Centrum Pompidou z muzeum sztuki nowoczesnej. Spacer w dzielnicy Beaubourg pełnej kawiarenek i ulicznych artystów. Zakwaterowanie w Hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Śniadaniu, Zwiedzanie Paryża: Louvre – jedno z największych muzeów świata, (m.in. Wenus z Milo, Mona Lisa, Nike, Jeńcy Michała Anioła), ogrody Luwru, plac Concorde. Przejazd na plac Pigalle. Wejście malowniczymi schodami na szczyt wzgórza Montmartre, Bazylikę Sacré Coeur, plac du Tertre – ulubione miejsce artystycznej bohemy Paryża, spacer bulwarem Rochechouart wypełnionym kawiarniami i kabaretami m.in. Moulin Rouge. Obiadokolacja w restauracji u podnóża Montmartre’u. Po obiadokolacji rejs statkiem po Sekwanie. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
Śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie Paryża: wjazd na Wieżę Eiffela (320 m wysokości), skąd rozpościera się przepiękny widok na cały Paryż. Przejazd metrem na cmentarz Père Lachaise (groby Chopina, Moliera, Edith Piaf, Morrisona, Balzaka). Przejazd do Opery i Muzeum Perfum Fragonard (możliwość zakupu perfum po cenach fabrycznych). Przejazd pod Łuk Triumfalny i spacer po Polach Elizejskich – aleja Paryża gdzie znajdują się najlepsze siwiatowe marki mody. Wieczorny wyjazd do Polski

5 Dzień :
Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

Cena  od  2100 zł/osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem
– opiekę pilota/przewodnika
– noclegi w hotelu **/*** w Paryżu
– wyżywienie zgodnie z programem ( 3xśniadanie, 2xobiadokolacja)
– opłaty parkingowe
– ubezpieczenie NNW i KL

 

Dodatkowo płatne:
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej – metro (orientacyjny koszt od  180 EUR, zależnie od ilości zwiedzanych obiektów )

Nasze propozycje

1790 PLN od / za osobę
Kraje Beneluxu
1290 PLN od / za osobę
Góry górą! – 5 dni
990 PLN od / za osobę
Praga – Złoty hrad nad Wełtawą!
300 PLN od / za osobę
lang pl
Legend Czar